Powered by Smartsupp

65" Sony Bravia OLED XR-65A80L+ voucher za recenzi 1000 Kč + 2 roky záruky navíc po registraci

Apple
7659,00

Nová chytrá TV s prvotřídní kvalitou videa i zvuku byla stvořena pro zábavu


Poohlížíte se po nové chytré televizi, která by měla nejen skvělý obraz a zvuk, ale zároveň vám otevřela dveře do světa zábavy zcela dokořán. Díky platformě Google můžete sledovat ohromné množství filmů a seriálů nebo využívat řadu aplikací. Využitím OLED panelu, moderních technologií a algoritmů si na 65palcové obrazovce s 4K rozlišením užijete hladký a detailní obraz v realistických barvách. K internetu televizi Sony Bravia XR-65A80L připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z reproduktorů o celkovém výkonu 50 W. Díky technologii Acoustic Surface Audio+ se stává i samotná plocha televize reproduktorem pro vytvoření perfektní akustiky scén. Chytrá TV Sony podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například HLG i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.Klíčové vlastnosti chytré TV Sony Bravia XR-65A80L

Google TV nabídne široké množství obsahu

Televize má 65" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením

Ideální televize pro herní konzole PlayStation 5

Procesor XR a technologie Triluminos Pro se postará o precizní barevnou reprodukci, skvělý jas a kontrast

Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm

Podpora technologie Dolby Vision

Mimořádně kvalitní ozvučení včetně technologie Dolby Atmos

Díky technologii Acoustic Surface Audio+ funguje samotná obrazovka televize jako reproduktor

Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady

K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení

K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu

Televize Sony Bravia XR-65A80L podporuje hlasové ovládání

Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim a spousta dalších předvoleb a funkcí (VRR, Crosshair, ekvalizér černé...)

Výjimečná kvalita obrazuChytrá TV má vrcholnou kvalitu obrazu díky OLED panelu

Nechte se zcela pohltit výjimečnou kvalitou obrazu s čistou černou a vysokým jasem pro zajištění skvělé hloubky a textur. Použitý OLED panel totiž ještě zdokonaluje technologie XR OLED Contrast Pro. Díky ní dosahuje chytrá TV Sony Bravia XR-65A80L skvělého kontrastu. Navíc OLED panel nezkresluje obraz ani při sledování z úhlu, takže můžete ve svém obývacím pokoji sledovat filmy v hojném počtu. Ohromnou výhodou Google TV Sony Bravia XR-65A80L je široká barevná paleta a skvělé podání barev. Algoritmus Triluminos Pro skýtá širokou paletu odstínů i barev, které mnohdy nenajdete na jiných televizorech. Snadno se tak zcela ponoříte do sledování filmů, televizních pořadů i hraní her. Takto jasný a přesný barevný obraz má u chytré televize Sony XR-65A80L na svědomí prvotřídní procesor XR. Ten umí analyzovat záběry v reálném čase a upravit jim kontrast, jas i barvy tak, aby byl výsledný obraz doslova dechberoucí. Podpora Dolby Vision je pouze třešinkou na pomyslném dortu, jelikož tato technologie se obvykle spojuje s velkými kinosály. Na televizi Sony Bravia XR-65A80L uvidíte všechno tak, jak by to mělo doopravdy vypadat.