Powered by Smartsupp

DJI Mini 2 SE

DJI
4599,00

DJI Mini 2 - kompaktní a výkonný dron vhodný i pro začátečníky


Pořiďte si kompaktní a výkonný dron Mini 2 SE od renomovaného výrobce DJI a vydejte se do oblak, odkud pořídíte skutečně dechberoucí záběry. Vestavěná 12Mpx kamera dronu umožní nahrávat video v 2,7K rozlišení. O plynulý obraz videa se stará 3osý motorizovaný gimbal. U dronu DJI Mini 2 SE určitě oceníte nejen kvalitní zpracování, ale i to, že se jedná opravdu o mini dron. Váha tohoto šikovného stroje totiž činí 249 g a vleze se vám akorát do dlaně. Vydejte se s dronem na cesty a zachyťte vše, co se kolem vás děje - unikátní situace, fantastické výhledy a mnoho dalšího. Fantazii se při používání kompaktního dronu DJI Mini 2 SE meze nekladou.

Ultralehký a skládací dron DJI Mini 2 SE

Jednoduché používání

Přenos videa až na 10 km

Inteligentní režimy

Doba letu dronu činí 31 minut

Odolnost vůči větru 38 km/h


DJI Mini 2 SE disponuje řadou funkcí a vychytávek, díky čemuž pořídíte ohromující záběry
Kompaktní dron DJI Mini 2 SE nabídne režim Panorama, kde si můžete vybrat mezi Širokoúhlým, 180° a Sphere panoramaty. Poté, co si jeden z nich vyberete, dron DJI Mini 2 SE udělá zbytek práce za vás a vytvoří excelentní záběr. S funkcí QuickShots lze pouze několika málo klepnutími pomocí dronu DJI Mini 2 SE automaticky fotit a nahrávat videa na profesionální úrovni, a ty rovnou sdílet třeba na sociálních sítích. S pomocí aplikace DJI Fly můžete vaše video doplnit ještě o zvukovou stopu či filtry.
DJI Mini 2 SE se snadno ovládá
Při ovládání dronu si užijete spoustu zábavy, jelikož DJI Mini 2 SE se velice snadno ovládá a můžete je používat prakticky kdykoli - k natáčení zážitků všedního dne, anebo si jej vzít na vzrušující túry a výlety. Živý obraz z kamery dronu je přenášet na váš mobilní telefon, takže uvidíte přesně to, co vidí dron DJI Mini 2 SE. Zabudovaná GPS vám přesně řekne, kde se dron nachází. Zabudované senzory na spodní straně dronu DJI dávají pozor, kde se pod ním nachází země, díky čemuž umožní asistenci při přistávání.
Dron má vysoký výkon a odolnost vůči větru 5 úrovně
DJI Mini 2 SE nabídne intuitivní a pokročilé funkce i v tak velice kompaktním těle. Díky tomu získáte maximální svobodu při tvorbě svého unikátního obsahu. Dron je osazen kvalitní baterií, která jej udrží ve vzduchu až po dobu 31 minut. DJI Mini 2 SE je natolik odolný, že si poradí i s větry 5 úrovně a zvládne vyletět až do výšky 4 km.
Přenos videa i na velké vzdálenosti
Přenosem videa přes OcuSync 2.0 budete moct z dronu DJI Mini 2 SE přenášet video v HD kvalitě až na vzdálenost 10 km, takže lze létat podstatně dál.
DJI Mini 2 SE zachytí mimořádně kvalitní záběry
S dronem nemusíte letět co nejblíže svému objektu, abyste jej kvalitně zachytili. Kamera dronu DJI Mini 2 SE totiž oplývá 4násobným zoomem a rovněž nabídne i 4násobný digitální zoom, který udělá přechody mezi záběry z různých vzdáleností plynulejší a snazší. Další vychytávkou je 3osý gimbal s jehož pomocí bude video hezky plynulé. 1,/2,3palcový senzor
CMOS
 vám umožní zachytit 12 Mpx fotografie a pořídit videa v rozlišení 2,7K.

lwh: 500x200x200 mm

Weight: 200 g