Powered by Smartsupp

Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm IS STM

Canon
1999,00

Canon EOS R10 – dokonale všestranný fotoaparát


Digitální fotoaparát Canon EOS R10 vás ohromí svou všestranností – zvládne téměř cokoliv, včetně tvorby hybridního obsahu. Díky hmotnosti pouhých 429 gramů se také skvěle hodí na cesty, kde bude nepostradatelným společníkem. Canon EOS R10 je ideální pro všechny, kteří přechází ze své první digitální zrcadlovky, smartphonu nebo kompaktního fotoaparátu a chtějí poznat více funkcí, větší přesnost či kreativitu a v neposlední dokonalé snímky i videa. Skvělé výsledky zaručuje pokročilý procesor DIGIC X pro citlivé ovládání a minimální prodlevu.

Objevte výhody nového automatického zaostřování
Canon EOS R10 disponuje proslulým systémem zaostřování Dual Pixel
CMOS AF II naprogramovaným prostřednictvím technologie umělé inteligence s hloubkovým učením pro pokročilé rozpoznávání objektů. Dokáže dokonale rozeznat osoby, vozidla či zvířata a sledovat je v pohybu kdekoliv v záběru. Tento systém je také vyhlášený pro svou rychlost, přesnost a neuvěřitelnou citlivost za slabého osvětlení.
Objektiv RF-S 18–45 mm 4,5–6,3 IS STM v balení
Součástí balení je lehký a kompaktní objektiv RF-S 18–45 mm 4,5–6,3 IS STM s optickým stabilizátorem obrazu a rozsahem 4 EV. Tanto objektiv pokryje všechny vaše potřeby co do fotografování i natáčení videí.

IS – stabilizátor obrazu kompenzuje pohyby a otřesy objektivu vzhledem k čipu, jeho přítomnost oceníte zejména při záběrech s delšími expozičními časy

STM – technologie krokového motoru je optimální volbou pro pořizování videí, jelikož zaostřuje průběžně a plynule, motor je téměř nehlučný

Bezzrcadlovka Canon EOS R10 vás ohromí svou rychlostí
S touto bezzrcadlovkou budete mít skvělé výsledky i při fotografování divoké přírody a sportu. Canon EOS R10 bez problémů
zachytí souvislé série snímků typu RAW, JPEG nebo HEIF rychlostí až 15 sn./s,
 při využití elektronické závěrky až 23 sn./s. Režim kontinuálního snímání do formátu RAW umožňuje snímání až 30 sn./s se 75% ořezem. Pro úhledné a snadné uspořádání se snímky ukládají do jednoho filmového souboru. Snímky lze následně extrahovat, zpracovávat a upravovat pomocí softwaru Digital Photo Professional. 
Dokonalé fotografie i v úplné tmě
Špičková kvalita je u Canon EOS R10 vždy zaručena, a to bez ohledu na to, jestli pořizujete fotografie, videa nebo kombinaci obou. Snímač APS-C s rozlišením 24,2 Mpx poskytuje rovnováhu mezi detaily, rychlostí a výkonem i při slabém osvětlení. Díky maximální citlivosti ISO 32 000 můžete fotografovat i v úplné tmě, přičemž zachytíte více detailů s minimálním šumem. Technologie Dual Pixel RAW vám poté umožní vylepšení snímků prostřednictvím mikroúprav ostrosti a efektu bokeh a omezení zdvojení obrazu.

lwh: 500x200x200 mm

Weight: 200 g